Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
SSD диск Samsung 870 EVO 500GB 2.5" SATA MZ-77E500B/EU
SSD диск Samsung 870 EVO 500GB 2.5" SATA MZ-77E500B/EU
Продуктов код: MZ-77E500B_VZ
| Тип SSD | SATA 6 Gb/s |
| Скорост на четене/писане | четене до 560MB/s |
| Гаранция | 60 месеца |
| Validity criteria warranty card | Warranty card |
| Color | Черен |
| In stock | IN STOCK |
| ХИТ | N |
| Обем | 500GB |
| Скорост на четене/писане | писане до 530MB/s |
| Brand | SAMSUNG |
| Обем | 500GB |
| Формат SSD | 2.5" |
| Наличност | Изчерпани |