Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
| Предназначен за | Телевизори |
| Минимален размер на екрана, inch | 60" (152.4 cm) |
| Максимален размер на екрана, inch | 120" (304.8 cm) |
| Брой дисплеи | 1 |
| Наклон | -15° ~ 5° |
| Въртене | - |
| Ротация | - |
| Max VESA размер, mm | 900x200 |
| Максимално натоварване, кг | 120 kg |
| Регулируема дължина | - |
| Материал | Steel |
| Цвят | Black |
| Други | Product Dimensions: 35x1005x625mm |