TP-Link TL-SM321B-2 1000Base-BX WDM двупосочен

Запитай

1000Base-BX WDM двупосочен SFP модул TP-Link TL-SM321B-2

TP-Link TL-SM321B-2 1000Base-BX WDM двупосочен SFP модул


Наличност: на склад
32.96лв. с ДДС

Продуктов код: SM321B-2_VZ

Характеристики

Brand TP-LINK
Производителност IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Производителност Data Rate 1Gbps
Свързване Single-mode Fiber
Свързване Fiber Type 9/125 μm
Дължина на вълната TX: 1310nm
Дължина на вълната RX: 1550nm
Захранване 3.3V
Работна температура 0 - 70 C
Температура на съхранение -40 - 85 C
Работна влажност 10%~90% без кондензация
Влажност на съхранение 5%~90% без кондензация
Интерфейс 1000Base-BX WDM
ХИТ N
In stock LIMITED STOCK
Color Сив
Гаранция 60 месеца
Validity criteria warranty card Warranty card
Наличност Ограничена - под 10 бр.
Персонализация
За приложението
Строго необходими 127
Строго необходимите "бисквитки" правят работата на сайта възможна, като подпомагат основни функции от рода на навигацията между страниците и достъпа до защитените части на сайта. Настоящият сайт не може да работи правилно без такива "бисквитки".
Статистически 127
Статистическите "бисквитки" помагат на собствениците на сайтове да научават как посетителите си взаимодействат със сайтовете, като събират и докладват анонимна информация.