Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Трибандов Wi-Fi 7 геймърски рутер TP-Link Archer GE550 BE9300
Трибандов Wi-Fi 7 геймърски рутер TP-Link Archer GE550 BE9300
Продуктов код: Archer GE550_VZ
| ХИТ | N |
| Наличност | Изчерпани |
| Brand | TP-LINK |
| Гаранция | 36 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Guest мрежа | 2.4GHz guest network × 1 |
| Interface | 3× 2.5 Gbps LAN Ports |
| Guest мрежа | 5 GHz Guest Network |
| Guest мрежа | 1× 6 GHz Guest Network |
| Interface | 1× 5Gbps WAN |
| Безжични функции | Router Mode |
| Interface | 1× USB 3.0 • Supported Partition Formats: NTFS, exFAT, HFS+, FAT32 • Supported Functions: FTP Server Media Server Samba Server |
| Interface | 1× 5Gbps LAN |
| IPv6 | IPv6 |
| IPv6 | IPv4 |
| Lan ports | 3× 2.5 Gbps LAN |
| Lan ports | 1× 5Gbps LAN |
| USB портове | USB 3.0 |
| Wi-Fi скорост | 6 GHz: 5764 Mbps (802.11be) |
| Безжични функции | Access Point |
| Безжични функции | Easymesh |
| Безжични функции | IoT Network |
| Безжични функции | 4K-QAM |
| Безжични функции | 320 MHz Channel |
| Приложение | За дома |
| Безжични функции | Works with Alexa and Google Assistant |
| Приложение | За игри |