Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
TRUST Nouna Wireless Headphones Paw Patrol Pink
Продуктов код: 25656
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wireless |
| Конектор | USB, 3.5mm |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | On earcap |
| Време за работа на батерия | 15 h |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 85 dB |
| Цвят | Pink |