Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Външна батерия Baseus Star-Lord 20000mAh, 2xUSB, USB-C, 22.5W PPXJ080001 - черна
Външна батерия Baseus Star-Lord 20000mAh, 2xUSB, USB-C, 22.5W PPXJ080001 - черна
Продуктов код: PPXJ080001_VZ
| ХИТ | N |
| Интерфейс | USB Type-c in/out |
| Цвят | Черен |
| Интерфейс | 2x USB 2.0 (за зареждане на устройства) |
| Brand | BASEUS |
| Validity criteria warranty card | Warranty card |
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта |
| Сигурност | Over Power |
| Сигурност | Short-Circuit |
| Гаранция | 24 месеца |
| Цвят | Черен |
| Капацитет | 20000mAh |
| Размери | 154.8 x 69.4 x 29.5mm |
| Сигурност | Electromagnetic field |
| Сигурност | Over-Voltage |
| Напрежения | 5V 3A |
| Color | Черен |
| Сигурност | Over-Charge |
| In stock | OUT OF STOCK |
| Наличност | Налични |