Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
| ХИТ | N |
| Наличност | Ограничена - под 10 бр. |
| Brand | TP-LINK |
| Гаранция | 60 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Екстри | 802.3at/bt PoE |
| Монтаж | Вътрешен монтаж |
| Антени | 6× Internal Antennas • 2.4 GHz: 2× 5 dBi • 5 GHz: 2× 5.5 dBi • 6 GHz: 2× 5.5 dBi |
| WLAN стандарт | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Портове | • Uplink: 1× 2.5G Ethernet Port • Downlink: 1× 2.5G Ethernet Port + 3× Gigabit Ethernet Ports |
| Честота | 2.4 GHz |
| Честота | 5 GHz |
| Честота | 6GHz |