Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
WiFi 7 Bluetooth 5.4 PCIe адаптер Mercusys MA49BE BE9300
WiFi 7 Bluetooth 5.4 PCIe адаптер Mercusys MA49BE BE9300
Продуктов код: MA49BE_VZ
| ХИТ | N |
| Brand | MERCUSYS |
| Гаранция | 36 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Стандарти | IEEE 802.11 b/g/n/ax/be 2.4 GHz |
| Стандарти | IEEE 802.11 a/n/ac/ax/be 5 GHz |
| Стандарти | IEEE 802.11 ax/be 6 GHz |
| Сигурност | WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE |
| Размери | 120.8 × 80.2× 21.5 mm |
| Наличност | Изчерпани |